Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Increase font size Decrease font size Default font size Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Відео фільм - Моя родина


Опубліковано для перегляду відео фільм, який було знято в межах спільного проекту Посольства США в Україні та Всеукраїнської Громадської Організації "Асоціації - Моя Родина".

"Посилення потенціалу прийомних батьків та батьків вихователей шляхом розвитку практичних навичок виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, влаштованих на державне утримання в їхні родини".
Фільм розміщено у розділі "ПРО АСОЦІАЦІЮ".

Господь любить тих, хто боїться Його, хто надію складає на милість Його! (Пс.146:11)

Пільги для ПС і ДБСТ по оплаті комунальних послуг!


Вже набули чинності з 1.01.2013 р. пільги для ПС і ДБСТ по оплаті комунальних послуг (Закон про охорону дитинства, ст.13).

Але як завжди ні служби, ні УТиСЗН не повідомили про це сім'ї. 

Для отримання посвідчення багатодітної сім'ї (для батьків і дітей), а отримати його потрібно обов'язково потрібно зібрати наступні документи:

1. Копії свідоцтвава про народження усіх дітей (якщо свідоцтва російською мовою, то переклад або код ІПН);
2. Копії паспортів батьків (1,2 стор. і прописка);
3. Копії кодів ІПН батьків;
4. Копія свідоцтвава про шлюб батьків;
5. Справка про склад сім' ї(якщо батьки прописані по різних адресах - те кожному). Якщо діти не прописані + акт обстеження житлових умов за місцем розташування ПС або ДБСТ з вказівкою усіх, що мешкають;
6. Справка про те, що за місцем проживання не отримували документи на багатодітну сім'ю (якщо батьки прописані в різних населенныъ пунктах);
7. Всі рішення виконкомів по дітях (про визначення);
8. Договір (угода) у виконкомом про діяльність ПС або ДБСТ з вказуванням адреси проживання і кількості дітей;
9. По 2 фото усіх дітей і батьків 3х4см.

А далі з цими посвідченнями йти в УТиСЗН, там свій список документів (ті ж документи, що і сюди + книжки по комуналці) і оформляти пільги. А потім з посвідченнями і папірцями з УТиСХН по комунальних службах. Пільги починають діяти з моменту подання документів в комунальні служби.