Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Increase font size Decrease font size Default font size Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Знято з публікації на персональних сторінках ДБСТ/ПС потреби тих родин, які не провели АПД до 5 чи 7 рівнів!

Шановні родини,
відповідно до попередження, яке було розіслано через поштову розсилку про поновлення персональних даних та проведення АПД з персональних сторінок родин, які не поновили свої дані - знято з публікації потреби. Потреби будуть опубліковані, тільки після поновлення Вами ваших персональних даних та проведення АПД  до 5 чи 7 рівнів.
Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й митники роблять?(Матв.5:43-46)

Пільги для ПС і ДБСТ по оплаті комунальних послуг!


Вже набули чинності з 1.01.2013 р. пільги для ПС і ДБСТ по оплаті комунальних послуг (Закон про охорону дитинства, ст.13).

Але як завжди ні служби, ні УТиСЗН не повідомили про це сім'ї. 

Для отримання посвідчення багатодітної сім'ї (для батьків і дітей), а отримати його потрібно обов'язково потрібно зібрати наступні документи:

1. Копії свідоцтвава про народження усіх дітей (якщо свідоцтва російською мовою, то переклад або код ІПН);
2. Копії паспортів батьків (1,2 стор. і прописка);
3. Копії кодів ІПН батьків;
4. Копія свідоцтвава про шлюб батьків;
5. Справка про склад сім' ї(якщо батьки прописані по різних адресах - те кожному). Якщо діти не прописані + акт обстеження житлових умов за місцем розташування ПС або ДБСТ з вказівкою усіх, що мешкають;
6. Справка про те, що за місцем проживання не отримували документи на багатодітну сім'ю (якщо батьки прописані в різних населенныъ пунктах);
7. Всі рішення виконкомів по дітях (про визначення);
8. Договір (угода) у виконкомом про діяльність ПС або ДБСТ з вказуванням адреси проживання і кількості дітей;
9. По 2 фото усіх дітей і батьків 3х4см.

А далі з цими посвідченнями йти в УТиСЗН, там свій список документів (ті ж документи, що і сюди + книжки по комуналці) і оформляти пільги. А потім з посвідченнями і папірцями з УТиСХН по комунальних службах. Пільги починають діяти з моменту подання документів в комунальні служби.