Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Increase font size Decrease font size Default font size Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Відео фільм - Моя родина


Опубліковано для перегляду відео фільм, який було знято в межах спільного проекту Посольства США в Україні та Всеукраїнської Громадської Організації "Асоціації - Моя Родина".

"Посилення потенціалу прийомних батьків та батьків вихователей шляхом розвитку практичних навичок виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, влаштованих на державне утримання в їхні родини".
Фільм розміщено у розділі "ПРО АСОЦІАЦІЮ".
Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й митники роблять?(Матв.5:43-46)

Дитячий будинок сімейного типу - родини Лазаренко

Drucken
Familienkinderheime in der Ukraine - Черкаська
Geschrieben von:
  

Кількість вихованців, їх вік і стать: 9 дітей, віком 7 - 14 років
Контактна особа: Лазаренко Валентина Дмитрівна, Лазаренко Роман Васильович

ДБСТ створений у квітні 2007 року. Батьки-вихователі: Валентина Дмитрівна -1975р.н., Роман Васильович -1973р.н..

На даний час у родині виховуються 9 дітей: Ірина -2002р.н., Валентина -2001р.н., Ірина -2000р.н., Сергій -1999р.н., Мирослава -1999р.н., Артем -1997р.н., Анастасія -1996р.н., Богдан -1995р.н., Ростислав -1995р.н..


Zuletzt aktualisiert am Mittwoch, den 19. Oktober 2011 um 14:39 Uhr