Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Increase font size Decrease font size Default font size Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Відео фільм - Моя родина


Опубліковано для перегляду відео фільм, який було знято в межах спільного проекту Посольства США в Україні та Всеукраїнської Громадської Організації "Асоціації - Моя Родина".

"Посилення потенціалу прийомних батьків та батьків вихователей шляхом розвитку практичних навичок виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, влаштованих на державне утримання в їхні родини".
Фільм розміщено у розділі "ПРО АСОЦІАЦІЮ".
Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й митники роблять?(Матв.5:43-46)

Дитячий будинок сімейного типу - родини Устимчук

Drucken
Familienkinderheime in der Ukraine - Дніпропетровська
Geschrieben von:
Устимчук Тетяна Миколаївна
  

Кількість вихованців, їх вік і стать: 7 дітей, віком 8 - 15 років
Контактна особа: Устимчук Тетяна Миколаївна, Устимчук Микола Миколайович

ДБСТ створений 27 липня 2009 року.

Батьки-вихователі: Тетяна Миколаївна -1956р.н., Микола Миколайович -1958р.н..

На даний час у родині виховуються: 7 дітей: Степан -1994р.н., Катерина -1994р.н., Анастасія -1994р.н., Андрій -1996р.н., Катерина -1997р.н., Аліна -2000р.н., Валерій -2001р.н..Zuletzt aktualisiert am Mittwoch, den 19. Oktober 2011 um 13:34 Uhr