Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Increase font size Decrease font size Default font size Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Es wurde einen Videokanal der Assoziation auf YOUTUBE.COM erstellt

Ab jetzt falls Sie die bei der Familienkinderheime aufgenommenen Videoclips haben, kann man in Webseite http://www.youtube.com stellen und an unserem Videokanal anschalten, der man hier schauen kann: http://www.youtube.com/gomoyarodyna

 

Weiterlesen...

Любов нехай буде нелицемірна; ненавидьте зло та туліться до доброго! Любіть один одного братньою любов’ю; випереджайте один одного пошаною! (Рим.12:9,10)

Зустрічі з прийомними батьками та усиновлювачами

Drucken
Nachrichten - Останні

За підтримкою США у різних регіонах України проводяться тренінги, зустрічі з прийомними батьками та усиновлювачами

тренінги для батьківНещодавно на зустрічі з батьками було проведено відкрите обговорення актуальних потреб батьків щодо навчальних тренінгів на майбутні місяці. Зокрема з’ясувалось, що прийомні батьки страждають на синдром професійного вигорання, що виникає внаслідок тривалого психічного та фізичного навантаження та сильного стресу.

Отже «Асоціацією – Моя Родина» були організовані та проведені в Херсонській та Донецькій області тренінги присвячені обговоренню такі теми:
- Захист майнових прав дітей та захист дітей від насилля;
- Вікова психологія та  статеве виховання дітей і підлітків.

тренінги для батьків

Особливу увагу було приділено психологічним особливостям розвитку дітей дошкільного, молодшого та старшого шкільного віку.

тренінги для батьків

тренінги для батьків

Тренінги були присвячені питанням вікової психології та особливостям виховання дітей і підлітків.  Учасники тренінгу мали змогу обговорити аспекти сім’ї та батьківства як феноменів суспільного життя людини, які спонукають до побудови особистісних взаємин, зменшенню психологічної дистанції між людьми, посиленню почуття довіри до світу та розвитку стосунків прихильності.

тренінги для батьків

Було знято фільм про прийомних батьків та проблеми сиріт на Україні, який у скорому часі буде транслюватись на телебаченні.