Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Increase font size Decrease font size Default font size Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Відео фільм - Моя родина


Опубліковано для перегляду відео фільм, який було знято в межах спільного проекту Посольства США в Україні та Всеукраїнської Громадської Організації "Асоціації - Моя Родина".

"Посилення потенціалу прийомних батьків та батьків вихователей шляхом розвитку практичних навичок виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, влаштованих на державне утримання в їхні родини".
Фільм розміщено у розділі "ПРО АСОЦІАЦІЮ".

Любов нехай буде нелицемірна; ненавидьте зло та туліться до доброго! Любіть один одного братньою любов’ю; випереджайте один одного пошаною! (Рим.12:9,10)

Микола Азаров: Уряд забезпечить безпечний та змістовний відпочинок дітей під час літніх канікул.

Drucken
Nachrichten - Останні
Geschrieben von: Administrator   
Donnerstag, den 03. Juni 2010 um 13:10 Uhr

2 червня 2010

Уряд для забезпечення проведення відпочинку і оздоровлення дітей в 2010 році виділяє близько 1,6 млрд. грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Уряду 2 червня 2010 року.

Микола Азаров відзначив, що Уряд взяв зобов’язання влітку оздоровити 50% дітей шкільного віку (майже 2,5 млн.), 100% дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та 70% дітей з малозабезпечених сімей.

За словами Глави Уряду, з метою належної організації оздоровлення і відпочинку створено Міжвідомчий оперативний штаб з координації роботи на чолі з Міністром у справах сім’ї, молоді та спорту. Микола Азаров додав, що персональну відповідальність за оздоровчу кампанію та відпочинок дітей несуть Віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко та Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

Крім того, Прем’єр-міністр підкреслив, що за час літніх канікул необхідно провести ремонт, переобладнання, модернізацію шкіл, інших дитячих закладів. За словами Глави Уряду, особливу увагу треба приділити інтернатам та дитячим будинкам.

«Днями я був у відносно благополучному Київському дитячому будинку «Малятко», але і там є що покращити. А в регіонах тим більше. Діти, позбавлені батьківської турботи, - особлива відповідальність держави. Вони мають право бути щасливими і успішними. Наш обов’язок - дати їм таку можливість, тому нехай, коли вони повернуться в інтернати і дитячі будинки після відпочинку, в кожному їх чекає якійсь гарний сюрприз», - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр додав, що це завдання для всіх членів Уряду і глав місцевих адміністрацій, а в першу чергу – Віце-прем’єр-міністрів Володимира Семиноженка, Віктора Тихонова, Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністра освіти та науки, Міністра праці та соціальної політики.

За інформацією Департаменту інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ

Zuletzt aktualisiert am Montag, den 09. August 2010 um 01:09 Uhr