Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Установчі документи (фото-копії)

У розділі "Про Асоціацію", категорія "Установчі документи" викладено установчі документи:

1. Свідоцтво про реєстрацію Асоціації. 2. Довідка з ДПІ про неприбутковість Асоціації. Подивитися можна тут

Правдивий друг любить за всякого часу, в недолі ж він робиться братом. (Пр.17:17)

Корисні посилання

Показати # 
Номер Веб-Посилання Хіти
1 Посібник Ради Європи з навчання дітей правам людини
Цей посібник надихне вас ідеями і стане практичним керівництвом по навчанню дітей правам людини. Живучи серед людей в сім'ях, групах і суспільстві, діти з раннього віку починають усвідомлювати питання, пов'язані з поняттям справедливості, і намагаються зрозуміти навколишній їх світ. Сприяючи розумінню прав людини, формуючи думки і розвиваючи стосунки, освіта в області прав людини підтримує цей природний інтерес і процес пізнання. (За посиланням - повній текст посібника російською мовою)
2687
2 Гельсинська фундація з прав людини (HFHR), Варшава, Польща
Сайт містить публікації і літературу з прав людини, методичні матеріали, огляди, корисні посилання тощо.
2830
3 Християнські молодіжні табори
«Християнські молодіжні табори» – це служіння, яке об'єднує церковні та незалежні християнські табори, табірні організації та окремих християн з метою надання служителям християнських таборів програмних матеріалів, допомоги в підготовці лідерів і можливoсті братерського спілкування.

ХМТ є міжконфесійним служінням для християнських таборів України. ХМТ входить до складу CCI (Christian Camping International*), Всесвітнього союзу Асоціацій християнських таборів.
2694
4 Центр європейських ініціатив
Cприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадженню демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом провадження освітньої та інформаційно-просвітницької діяльності.
2795

Хто нас відвідує!