Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Створено відео канал асоціації на YOUTUBE.COM

Тепер, якщо ви маєте відео-роліки зняті у будинках сімейного типу їх можна викладати на сайті http://www.youtube.com і підключати до нашого відео-каналу, який можна подивитися за адресою: http://www.youtube.com/gomoyarodyna

 

Детальніше...
Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й митники роблять?(Матв.5:43-46)

Дитячий будинок сімейного типу - родини Іщук

Друк
Дитячі будинки сімейного типу - Київська
Автор
  

Кількість вихованців, їх вік і стать: 6 дитини, віком 4 - 20 років
Контактна особа: Іщук Лідія Олексіївна, Іщук Микола Олександрович

ДБСТ був створений 9.12.2008 року. Батьки-вихователі: Лідія Олексіївна, 1970р.н., Микола Олександрович, 1961р.н.. Подружжя має двох своїх дітей.

На даний час у родині виховується 6 дітей: Максим -1989р.н., Олег -1993р.н.,  Аліна - 1995р.н., Влад -1996р.н., Влада - 2000р.н., Валентина -2005р.н..

Останнє оновлення на Середа, 19 Жовтень 2011, 14:15
 

Хто нас відвідує!