Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: створення дбст

створення дбст 13 років 9 місяців тому #38

Допоможіть порадою.На базі моєї сім*ї створено прийомну сім*ю з двома прийомними дітьми.Гарнесенькі дівчатка. Маю намір створити ДБСТ.Подала заяву на голову районної державної адміністрації, на якій він написав "Не заперечую". Далі діло не йде із-за житла. Моя трьохкімнатна квартира не має відповідної квадратури. Я звернулась до місцевої влади.Селищна рада виділила мені гуртожиток, де місця достатньо, та потрібен не капітальний, а капітальний-капітальний ремонт. Почали своїми силами ремонтувати, та коштів недостатньо.І опинились ми в замкнутому колі: адмістрація не видає наказ про створення ДБСТ із-за відсутності умов, а умови відсутні- бо нема коштів для закінчення ремонту. Невже немає ніякого виходу? Може хто з вас стрічався з такою ж проблемою, порадьте, що робити.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Re:створення дбст 13 років 9 місяців тому #39

  • kotpotap76
  • kotpotap76 аватар
  • АВТОНОМНО
  • Юниор
  • Дописи: 2
  • Репутація: 0
Доброго дня.Судячи з мого досвіду в найкращому випадку ви створите ДБСТ,якщо самі знайдете спонсора,який погодиться зробити ремонт. Добре,що вам хоч гуртожиток виділили. В основному люди забирають дітей,створюючи ДБСТ на власній житловій площі.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Grigoriy Sikorsky, iar_natali
Час відкриття сторінки: 0.189 секунд
Працює на Форум