Відео фільм - ÐœÐ¾Ñ Ñ€Ð¾Ð´Ð¸Ð½Ð° |
![]() Опубліковано Ð´Ð»Ñ Ð¿ÐµÑ€ÐµÐ³Ð»Ñду відео фільм, Ñкий було знÑто в межах Ñпільного проекту ПоÑольÑтва СШРв Україні та Ð’ÑеукраїнÑької ГромадÑької Організації "ÐÑоціації - ÐœÐ¾Ñ Ð Ð¾Ð´Ð¸Ð½Ð°". "ПоÑÐ¸Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð¿Ð¾Ñ‚ÐµÐ½Ñ†Ñ–Ð°Ð»Ñƒ прийомних батьків та батьків вихователей шлÑхом розвитку практичних навичок Ð²Ð¸Ñ…Ð¾Ð²Ð°Ð½Ð½Ñ Ð´Ñ–Ñ‚ÐµÐ¹-Ñиріт та дітей, позбавлених батьківÑької опіки, влаштованих на державне ÑƒÑ‚Ñ€Ð¸Ð¼Ð°Ð½Ð½Ñ Ð² їхні родини". Фільм розміщено у розділі "ПРО ÐСОЦІÐЦІЮ". |
Блажен муж, що боїтьÑÑ Ð“Ð¾Ñпода, що заповіді Його любить! (ПÑ.111:1) |
Захід проходив з батьками ДБСТ та ПС у ПанÑіонаті "СлавÑький", ЛьвівÑька обл., СколівÑький Ñ€-н., Ñ.м.Ñ‚. СлавÑьке, вул.УÑтиÑновича, 35. Тел.: (032)244-01-07, (050)371-41-84. (©) 2018 Ð’ÑÑ– права захищені. При викориÑтанні фото в мережі Інтернет поÑÐ¸Ð»Ð°Ð½Ð½Ñ Ð½Ð° Ñайт http://www.moya-rodyna.org.ua - обов'Ñзкове.
Ðаша Ð¾Ñ€Ð³Ð°Ð½Ñ–Ð·Ð°Ñ†Ñ–Ñ Ð¿ÐµÑ€ÐµÐ´Ð°Ð»Ð° "ЛьвівÑькому будинку дитини" по вулиці ÐšÐ¾Ð¼Ð°Ñ€Ð¸Ð½Ñ†Ñ Ð½Ð¾Ð²Ñ– іграшки. Діти були щаÑливі.
Літній відпочинково-навчальний табір "Канікули з Богом" у СлавÑьку проходив з батьками ДБСТ та ПС з 12-06-16 по 17-06-16Ñ€. у ПанÑіонаті "СлавÑький", ЛьвівÑька обл., СколівÑький Ñ€-н., Ñ.м.Ñ‚. СлавÑьке, вул.УÑтиÑновича, 35. Тел.: (032)244-01-07, (050)371-41-84. Фотограф - СікорÑький Григорій. (©) 2016 Ð’ÑÑ– права захищені. При викориÑтанні фото в мережі Інтернет поÑÐ¸Ð»Ð°Ð½Ð½Ñ Ð½Ð° Ñайт http://www.moya-rodyna.org.ua - обов'Ñзкове.
ДÑкуємо Швеції, Швейцарії, Ðімеччині за допомогу дітÑм-Ñиротам та дітÑм позбавленим батьківÑької опіки. Діти отримали компютери, одÑг та речі першої необхідноÑÑ‚Ñ–.
ЗавдÑки ÑпонÑорам діти відпочивали в Італії, Франції, СШÐ. Великий доземний уклін ÑпонÑорам, Ñкі надають допомогу родинам що переїхали з зони ÐТО та родинам загиблих в ÐТО.
Допомога біженцÑм та членам нашої "ÐÑоціації - ÐœÐ¾Ñ Ð Ð¾Ð´Ð¸Ð½Ð°".
Літній відпочинково-навчальний табір у СлавÑьку проходив з батьками ДБСТ та ПС з 27.06.14 по 02.04.14 у ПанÑіонаті "СлавÑький", ЛьвівÑька обл., СколівÑький Ñ€-н., Ñ.м.Ñ‚. СлавÑьке, вул.УÑтиÑновича, 35. Тел.: (032)244-01-07, (050)371-41-84. Фотограф - СікорÑький Григорій. (©) 2014 Ð’ÑÑ– права захищені. При викориÑтанні фото в мережі Інтернет поÑÐ¸Ð»Ð°Ð½Ð½Ñ Ð½Ð° Ñайт http://www.moya-rodyna.org.ua - обов'Ñзкове.
Відео з заходів у таборі буде викладено пізніше у розділ "ГалереÑ" -> "Відео" -> "Ð›Ñ–Ñ‚Ð½Ñ ÑˆÐºÐ¾Ð»Ð° СлавÑьк-2014".
1 Ñ‡ÐµÑ€Ð²Ð½Ñ Ð½Ð°ÑˆÐ° Ð¾Ñ€Ð³Ð°Ð½Ñ–Ð·Ð°Ñ†Ñ–Ñ ÑвÑткувола День ЗахиÑту Дітей. Діти на Ñцені Ñпівали, грали на Ñкрипці, дивилиÑÑŒ виÑтаву. По закінченню уÑÑ– чаÑтувалиÑÑŒ Ñолодощами та отримали подарунки.
Команда Івано-ФранківÑького оÑередку ÐÑоціації "ÐœÐ¾Ñ Ð Ð¾Ð´Ð¸Ð½Ð°" була запрошена долучитиÑÑ Ð´Ð¾ тренігу Ð´Ð»Ñ Ð¼Ð°Ð¹Ð±ÑƒÑ‚Ð½Ñ–Ñ… прийомних батьків. Ми розповіли про діÑльніÑÑ‚ÑŒ ÐÑоціації, обговорили Ð¿Ð¸Ñ‚Ð°Ð½Ð½Ñ ÑƒÑиновленнÑ/опіки в Україні Ñ– з допомогою командної гри разом визначили оÑновні труднощі в роботі з дітьми, а також ÑпоÑоби Ñ—Ñ… розв'ÑзаннÑ.
З нагоди ÑвÑÑ‚ÐºÑƒÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ Ð´Ð½Ñ Ð·Ð°Ñ…Ð¸Ñту дітей наша команда відвідала дитÑчий будинок «Теплий дім» у міÑÑ‚Ñ– Долина, Івано-ФранківÑької облаÑÑ‚Ñ–. Спочатку діти демонÑтрували Ñвої таланти: танцювали, Ñпівали піÑні, грали в ігри. Потім ми разом переглÑдали дитÑчий мультфільм. ВдÑчні ÑпонÑорам, Ñкі надали допомогу Ð´Ð»Ñ Ð´Ñ–Ñ‚Ð¾Ðº у виглÑді Ñмачних Kinder Joy
Діти побували на чудовій козÑчій фермі та мали змогу тримати на руках малих козенÑÑ‚, а також ходили на паÑовище. Також Ñмакували чудове козÑче молоко то дегуÑтували різноманітні Ñири, Ñкі виготовлÑÑŽÑ‚ÑŒ на фермі. Ðа зворотному шлÑху волонтери фонду СВИРБИВУС та ШИПШИÐРподарували дітÑм чудовий відпочинок на природі, грали в ігри та чаÑтувалиÑÑŒ. Щиро вдÑчні уÑім за чудові хвилини щаÑÑ‚Ñ.
21 ÐºÐ²Ñ–Ñ‚Ð½Ñ 2014 року Івано-ФранківÑький оÑередок ÐÑоціації провів показ паÑхального мультфільму "Суперкнига" Ð´Ð»Ñ Ð²Ð¸Ñ…Ð¾Ð²Ð°Ð½Ñ†Ñ–Ð² міжрегіонального центру Ñоціально-пÑихологічної реабілітації дітей, розміщеного в Ñ. МединÑ, Івано-ФранківÑької облаÑÑ‚Ñ–.
Крім переглÑду мультфільму, діти мали змогу пограти в цікаві ігри, взÑти учаÑÑ‚ÑŒ у вікторині, виразити Ñвою радіÑÑ‚ÑŒ через піÑні Ñ– танці.
МайÑтер-ÐºÐ»Ð°Ñ Ð´Ð»Ñ Ð´Ñ–Ñ‚ÐµÐ¹ у майÑтерні шоколаду у Львові. Діти виготовлÑли шоколадні пиÑанки та цукерки. Щиро вдÑчні ÑпонÑорам.
Ð’ лютому міÑÑці, 2014 року члени нашої ÐÑоціації мали змогу відвідати організацію в Ізраїлі, Ñка займаєтьÑÑ Ð¾Ð¿Ñ–ÐºÐ¾ÑŽ над дітьми Ñиротами та дітьми/молоддю з неблагополучних Ñімей. 4 дні цікавих та плідних зуÑтрічей, Ñемінарів, майÑтер клаÑів, обміну доÑвіду, тощо Ñтали початком Ð´Ð»Ñ Ñ€Ð¾Ð·Ð²Ð¸Ñ‚ÐºÑƒ Ñ‚Ñ–Ñних ÑтоÑунків, ціллю Ñких Ñ” допомога найменш захищеним верÑтвам ÑуÑпільÑтва – дітÑм.
Щиро вдÑчні ÑпонÑорам за підтримку та розвиток дітей.
Благодійна Ð¾Ñ€Ð³Ð°Ð½Ñ–Ð·Ð°Ñ†Ñ–Ñ "СвербивуÑ" організувала прекраÑне ÑвÑто Ð´Ð»Ñ Ð´Ñ–Ñ‚ÐµÐ¹ - Ñиріт з "ÐÑоціації - ÐœÐ¾Ñ Ð Ð¾Ð´Ð¸Ð½Ð°". СвÑто відбулоÑÑ Ð² дитÑчому розважальному центрі "ВеÑелий вулик".
Ðніматори "ВеÑелий вулик" підготували розважальну програму Ð´Ð»Ñ Ð´Ñ–Ñ‚ÐµÐ¹ - Ñиріт, в Ñку входили інтерактивні ігри. ДÑкує волонтерам: Ð’Ñ‹ÑпÑнÑÐºÐ°Ñ ÐаталіÑ, КотлÑÑ€ ÐаталіÑ, Мотика МарÑна, Чума ВаÑилина Ñ– фотографові Радкевич Олег. Діти мали можливіÑÑ‚ÑŒ пограти на розважальних дитÑчих автоматах, розважитиÑÑ Ð² лабіринті.
Також в кафе "Жу - жу" Ð´Ð»Ñ Ð½Ð¸Ñ… був організований ÑвÑтковий Ñтіл: Ñмачна піца випечена на камені. СвÑто організоване ÑуÑпільÑтвом Ð¡Ð²ÐµÑ€Ð±Ð¸Ð²ÑƒÑ Ð·Ð° допомогою "ВеÑелого вулика" не залишило байдужим анінайменшого відвідувача. ДÑкує уÑім не байдужим.
Щиро вдÑчні уÑім меценатам за чудове ÑвÑто Ð´Ð»Ñ Ð´Ñ–Ñ‚Ð¾Ñ‡Ð¾Ðº. Це незабутнє ÑвÑто, Ñке організоване працівниками та волонтерами фірми "ШИПШИÐÐ". Це люди Ñкі небайдужі до дитÑчої долі. Щиро вдÑчні ÑпонÑорам за чаÑтинку щаÑÑ‚Ñ Ñƒ їхньому житті. Це незабутні дні у житті дітей.
СвÑто поєдналоÑÑ Ñ–Ð· концертом українÑьких зірок та презентацією Ñпільної книги казок від Видавництва Ñтарого Лева. Сюжет телеканалу ZIK
Ðещожавно нашим партнером Фірмою «Шипшина» було проведено Ð´Ð»Ñ Ð½Ð°ÑˆÐ¸Ñ… дітей чудову екÑкурÑÑ–ÑŽ на війÑькове Ñтрільбище, де діти змогли побачити Ñправжнє війÑькове життÑ, а також потримати в руках Ñправжню автоматичну зброю та ÑамоÑтійно нею зробити виÑтріли в ціль. По закінченню діти вгоÑтилиÑÑŒ з війÑькової кухні.
Щиро ВдÑчні уÑьому керівництву та працівникам фірми «Шипшина» за проведений незабутній день Ð´Ð»Ñ Ð´Ñ–Ñ‚ÐµÐ¹.
Літній відпочинково-навчальний табір у СлавÑьку проходив з батьками ДБСТ та ПС з 19.06.13 по 24.06.13 у ПанÑіонаті "СлавÑький", ЛьвівÑька обл., СколівÑький Ñ€-н., Ñ.м.Ñ‚. СлавÑьке, вул.УÑтиÑновича, 35. Тел.: (032)244-01-07, (050)371-41-84. Фотограф - СікорÑький Григорій. (©) 2013 Ð’ÑÑ– права захищені. При викориÑтанні фото в мережі Інтернет поÑÐ¸Ð»Ð°Ð½Ð½Ñ Ð½Ð° Ñайт http://www.moya-rodyna.org.ua - обов'Ñзкове.
Відео з заходів у таборі буде викладено пізніше (через 2-3 дні ) у розділ "ГалереÑ" -> "Відео" -> "Табір СлавÑьк-2013".
Ðа порозі дороÑлого ÑамоÑтійного життÑ.
Деталі заходу
ЗуÑтрічі з батьками - тв
Ðещодавно ÐÑÐ¾Ñ†Ñ–Ð°Ñ†Ñ–Ñ ÑƒÑпішно провела Ñвій перший проект ÑпонÑорований КарпатÑьким фондом – “Творимо Кола Підтримкиâ€.
The Association has recently conducted its first project called “Circles of the supportâ€. It was sponsored by Canadian Carpathian Foundation.
Ціль проекту – Ñтворити різноманітні кола підтримки Ð´Ð»Ñ Ð´Ñ–Ñ‚ÐµÐ¹-Ñиріт та дітей, позбавлених батьківÑького піклуваннÑ, батьків-вихователів дитÑчих будинків Ñімейного типу, прийомних батьків, батьків-опікунів та уÑиновителів. Ціль було доÑÑгнуто.
The purpose of the project was achieved: different circles of support were created for foster / adopted children, their parents, their family members, and all the members of the family type children homes.
Ð›Ñ–Ñ‚Ð½Ñ ÑˆÐºÐ¾Ð»Ð° проходила з батьками ДБСТ - Головами облаÑних оÑередків з 24.06.10 по 29.06.10 в "ПанÑіонаті СлавÑький", ЛьвівÑька обл., СколівÑький Ñ€-н., Ñ.м.Ñ‚. СлавÑьке, вул.УÑтиÑновича, 35. Тел.: (032)244-01-07, (050)371-41-84